Ochrana súkromia a cookies

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Poskytnutie vašich osobných údajov je dobrovoľné. Prevádzkovateľ stránky Tatryana nemá právny nárok na ich získavanie. Máte právo na informácie, odpis a opravu vašich osobných údajov vedených v informačnom systéme.


Beriete na vedomie, že všetok obsah, ku ktorému máte prístup prostredníctvom služby, je na vaše vlastné riziko a budete výlučne zodpovedný a zodpovedný za akúkoľvek škodu alebo stratu, ktorá vznikla vám alebo akejkoľvek inej strane, ktorá z toho vyplýva. Informácie, služby a ďalší obsah týchto webových stránok sa poskytujú bez záruky. Tieto webové stránky môžu obsahovať hypertextové odkazy na webové stránky prevádzkované tretími stranami. Nepreberáme zodpovednosť ani ručenie za obsah takýchto webových stránok. Prístup na hyperlinkové stránky s hypertextovými odkazmi a ich používanie je výlučne na vlastné nebezpečenstvo užívateľa. Obsah poskytovaný prostredníctvom tejto služby, ktorý vložia na stránky užívatelia, nesmie:
- porušovať akýkoľvek patent, ochrannú známku, obchodné tajomstvo, autorské práva, akýkoľvek zákon alebo zmluvnú povinnosť.
- byť falošný, zavádzajúci, nepravdivý alebo nepresný.
- byť protizákonný, ohováračský, obťažujúci, hanlivý, urážlivý, podvodný, obscénny, vulgárny, pornografický.
- predstavovať neoprávnenú alebo nevyžiadanú reklamu, nevyžiadaný alebo hromadný e-mail ("spamovanie").
Neručíme za to, že tieto webové stránky budú prevádzkované trvale alebo bez prerušenia, alebo že budú bez chýb. Môžeme kedykoľvek zmeniť informácie, služby a produkty na týchto webových stránkach, prípadne tieto webové stránky pozastaviť alebo zrušiť a nemusíme Vás o tom oboznámiť. Neručíme ani nenesieme zodpovednosť za to, že akékoľvek straty zaznamenané v dôsledku vírusov, ktoré môžu nakaziť Vaše počítačové vybavenie alebo iný majetok vplyvom Vášho používania, prístupu a sťahovania materiálov z týchto webových stránok. Akékoľvek sťahovanie materiálov z týchto webových stránok je na vlastné nebezpečenstvo.